Poradnia Dermatologii Waszyngtona 7 w Białymstoku oferuje konsultacje lekarza dermatologa w zakresie problemów i schorzeń skóry, paznokci i włosów.

Zmiany na skórze, pojawienie się wysypki nieznanego pochodzenia, nieestetyczny wygląd paznokci dłoni lub stóp, znamiona powstałe na skutek ekspozycji skóry na słońce, powracający, uporczywy świąd skóry głowy, wystąpienie trądziku, egzemy, opryszczki, nadmiernej potliwości – to wszystko objawy, które martwią pacjentów zgłaszających się do dermatologa.

Specjalista tej dziedziny medycyny za cel stawia sobie pomoc w takich przypadkach i leczy wszelkie zmiany występujące na skórze całego ciała, a także te dotyczące włosów i paznokci. Warto pamiętać, że niepokojące zmiany mogą mieć źródło w:

  • wadliwym funkcjonowaniu skóry
  • są następstwem chorób wewnętrznych
  • zmian hormonalnych
  • nowotworów
  • chorób zakaźnych
  • alergii
  • chorób wenerycznych

Dermatolog szuka przyczyny nieprawidłowego wyglądu i w pierwszej kolejności przygląda się niepokojącym zmianom gołym okiem, następnie przeprowadza dokładniejsze badanie za pomocą dermatoskopu. W przypadku podejrzeń zakażeń bakteryjnych zleca wykonanie wymazu ze skóry lub w przypadku grzybicy badanie mikrobiologiczne.

Niekiedy konieczne jest skierowanie pacjenta na badania krwi w celu oznaczenia poziomu hormonów, a także w przypadku zmian o charakterze alergicznym wykonanie testów alergicznych z konsultacją u specjalisty alergologa. Na podstawie zebranych informacji i postawionej diagnozy dobiera indywidualnie terapię.

Zalecenia mogą opierać się na leczeniu farmakologicznym, stosowaniu miejscowo maści, odpowiedniej pielęgnacji lub skierowaniu na wycięcie zmiany.

Dermatolog Białystok – Poradnia Dermatologii Waszyngtona 7 oferuje konsultacje lekarza dermatologa w zakresie problemów i schorzeń skóry, paznokci i włosów. W Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 w Białymstoku lekarz dermatolog skonsultuje problem dermatologiczny, przeprowadzi diagnostykę przyczyn zmian na skórze, włosach, czy paznokciach oraz przeprowadzi odpowiednie leczenia. Waszyngtona 7 w Białymstoku to doświadczeni lekarze z czołowych placówek medycznych.


W Poradni Dermatologii Waszyngtona 7 w Białymstoku przyjmuje:

dr n. med. Julita Krahel – dermatolog; specjalizacje: schorzenia skóry, paznokci i włosów ze szczególnym uwzględnieniem trądziku, łuszczycy, łysienia, schorzeń alergicznych, dermatoskopia i trichoskopia.


Drodzy Pacjenci,

w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru lekarza, zachęcamy do skonsultowania się z naszym personelem, który doradzi odpowiedniego specjalistę.

Dermatolog Białystok?
Waszyngtona 7, Specjalistyczna Poradnia LekarskaSpecjalista w centrum Białegostoku, dogodny dojazd, szybkie terminy!Zapraszamy!

Telefon

+ 48 791 907 907