Neurologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się układem nerwowym człowieka. Specjalista neurolog diagnozuje i leczy choroby związane z tą partią ludzkiego organizmu. Specjalista z dziedziny neurochirurgii operacyjnie leczy choroby nerwowe, w przypadku gdy farmakoterapia okazuje się nieskuteczna.

Pacjenci często nie wiedzą w jakiej sytuacji zwrócić się do specjalisty tej dziedziny i wielu z nich jest przerażona nagłymi lub pogłębiającymi się objawami. Odpowiadając na te problemy przygotowaliśmy artykuł o charakterze informacyjnym, by każdy skarżący się na kłopoty z układem nerwowym pacjent wiedział, do kogo zgłosić się w momencie wystąpienia choroby.

 

Do chorób neurologicznych zalicza się:

 

W przypadku objawów neurologicznych ważne jest, by szybko trafić do odpowiedniego specjalisty, który zdiagnozuje chorobę i dobierze odpowiedni plan leczenia. Wiele dolegliwości można bowiem wyeliminować przy pomocy odpowiedniej farmakoterapii lub – w razie konieczności – zabiegu operacyjnego przeprowadzonego przez neurochirurga. Ze specjalistą należy otwarcie rozmawiać o wszystkich objawach, tak by plan leczenia był odpowiedni i efektywny.

 

W artykule przygotowanym przez specjalistów Poradni Neurologii Waszyngtona 7 znajduje się omówienie zagadnień z zakresu:

 

Zachęcamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej i w aktualnym numerze magazynu Zdrowy Białystok

 

Zapraszamy do Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 w Białymstoku, gdzie diagnozujemy i leczymy choroby układu nerwowego.

 
Więcej informacji:

na stronie Poradni Neurologii Waszyngtona 7

pod numerem telefonu +48 791 907 907

 

Choroby układu nerwowego

 

 

Waszyngtona 7 Specjalistyczna Poradnia Lekarska
ul. Waszyngtona 7 lok 1, 15-269 Białystok

Telefon

+ 48 791 907 907