Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Godziny pracy

Dr n. med. Jerzy A. Wojnar

Dr n. med. Jerzy A. Wojnar – ortopeda Waszyngtona 7. Dr n. med. Jerzy A. Wojnar to specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, pracuje także w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.

Ortopeda i traumatolog dr n. med. Jerzy Wojnar ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku w 2001 roku. Dr Wojnar doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego, a następnie w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, gdzie w 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty. Od 2017 roku związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym im. J. Śniadeckiego z oddziałem Ortopedyczno – Urazowym. Jerzy Wojnar uzyskał stopień doktora nauk medycznych w 2019 r..

Dr n. med. Jerzy Wojnar posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu ortopedii urazowej oraz endoprotezoplastyki kolana, biodra i chirurgii stopy. Szczególnym zainteresowaniem darzy problematykę urazów i schorzeń kręgosłupa.

Dr n. med. Jerzy Wojnar jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa,AO Spine.

Specjalista ortopedii i traumatologii Jerzy A. Wojnar przyjmuje w Poradni Waszyngtona 7 w Białymstoku od początku jej istnienia. Jest ceniony przez pacjentów za wnikliwość i skuteczne leczenie nawet w najtrudniejszych przypadkach. Życiowy balans zapewnia mu podróżowanie.

Umów wizytę:

Telefon

+ 48 791 907 907