Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Chirurgia, proktologia, bariatra

Godziny pracy

Lek. med. Wojciech Gabrylewski

Lek. med. Wojciech Gabrylewski, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z roku 2003. Bezpośrednio po ukończeniu studiów i odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku. Po uzyskaniu tytułu specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dr Gabrylewski rozpoczął Studia Podyplomowe „Koloproktologia Praktyczna” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, które ukończył w 2019 roku. Przeszedł specjalistyczne kursy dotyczące kompleksowego leczenia otyłości i w roku 2017 rozpoczął wykonywanie operacji bariatrycznych na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Onkologicznej.

Kompetencje oraz zakres nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia stale podnosi jako uczestnik szeregu konferencji, szkoleń oraz kursów.

Dr Gabrylewski w praktyce zawodowej skupia się na diagnozowaniu i leczeniu:

  • schorzeń chirurgicznych,
  • otyłości chorób metabolicznych,
  • przepuklin (metodami małoinwazyjnymi),
  • żylaków kończyn dolnych,
  • przetok i szczelin odbytu,
  • hemoroidów,
  • zmian skórnych, blizn,
  • kamicy żółciowej,
  • chorób tarczycy.

Doktor Gabrylewski zapewnia szeroką diagnostykę i najnowocześniejsze metody leczenia dokuczliwych chorób proktologicznych, jak np: hemoroidów, które łatwo prowadzą do dużego dyskomfortu, a następnie do pojawienia się objawów w postaci pieczenia, krwawienia, bólu, swędzenia czy wypadania guzków hemoroidalnych. Dr Gabrylewski oferuje swoim pacjentom w Poradni Waszyngtona 7 bardzo skuteczny i małoinwazyjny zabieg leczenia hemoroidów – metodę Barrona, tzw. gumowe podwiązki (rubber band ligation) przeprowadzany przy użyciu wysoko wyspecjalizowanego sprzętu CRYO-S Classic. Natomiast łącząc metodę Barrona i kriochirurgię doktor Gabrylewski oferuje najbardziej przyjazne, bezbolesne i dające najszybszy powrót do zdrowia zabiegi na hemoroidy w Białymstoku.

Lek. med. Wojciech Gabrylewski jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich i Sekcji Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Ceniony za doświadczenie, zaangażowanie w każdy zdrowotny problem pacjentów. Jasne i przejrzyste wytłumaczenie zagadnień związanych z chorobą pozwala pacjentom podejść do problemu bez niepotrzebnego stresu i napięcia.

Telefon

+ 48 791 907 907