Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Dermatologia

Godziny pracy

Dr n. med. Julita Krahel

Dr n. med. Julita Krahel – specjalistka dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Białostockiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2014 roku i od tego też roku wchodzi w skład zespołu lekarskiego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w Klinice Dermatologii i Wenerologii.

Dermatolog i wenerolog dr Julita Krahel obok praktyki dermatologicznej zajmuje się nauczaniem młodego pokolenia lekarzy, prowadzi zajęcia ze studentami medycyny English Devision oraz pełni rolę asystenta dydaktycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Naukowo zajmuje się badaniem łuszczycy, co skutkowało otwarciem przewodu doktorskiego w 2019 roku.


Pani Doktor zaprasza na konsultacje z zakresu:

  • dermatologii klinicznej,
  • wenerologii,
  • trychologii,
  • medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Doktor oferuje holistyczne, indywidulane podejście do każdego pacjenta, profesjonalną diagnostykę oraz nowoczesne leczenie z użyciem zaawansowanych technologii.

Doktor Krahel specjalizuje się w leczeniu schorzeń skóry, paznokci i włosów ze szczególnym uwzględnieniem trądziku, łuszczycy, łysienia, schorzeń alergicznych, a także dermatoskopią i trichoskopią.

Doktor Julita Krahel odbyła liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu dermatologii, a swoje kwalifikacje stale podnosi na licznych seminariach i kursach.

Dermatolog Julita Krahel jest członkinią białostockiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, w tym Sekcji Dermatologii Dziecięcej.

W 2017 roku lek. med. Julita Krahel otrzymała pierwszą nagrodę za najlepszy opis problemów diagnostycznych i terapeutycznych w przypadku klinicznej gruźlicy toczniowej skóry na ogólnopolskim zjeździe dermatologicznym pt. „Gruźlica toczniowa skóry-problemy diagnostyczne i terapeutyczne”. W 2019 roku zdobyła wyróżnienie za wygłoszoną pracę oryginalną pt. „PCSK9 jako potencjalny wskaźnik wyboru metody leczenia u pacjentów z łuszczycą”.

Dermatolog Julita Krahel przyjmuje w Poradni Waszyntona 7 w Białymstoku, gdzie jest ceniona przez pacjentów za trafne diagnozy, holistyczne podejście do pacjenta, przejrzystość planu leczenia oraz profesjonalizm.

Telefon

+ 48 791 907 907