Dr.Adaline Becka

Specjalizacja

Godziny pracy

Dr n. med. Joanna Żurawska

Doktor nauk medycznych Joanna Żurawska jest specjalistką chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

Doktor Joanna Żurawska ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w roku 2007. A po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne, z zakresu chirurgii ogólnej, w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej USK, w Białymstoku i uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

W 2008 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantologii USK, w Białymstoku. W 2015 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy doktorskiej pt.: „Ocena ryzyka wystąpienia ostrego uszkodzenia nerek u chorych po przezskórnej angioplastyce z implantacją stentu do tętnic szyjnych wewnętrznych”.

Dr n.med. Joanna Żurawska, od początku, doświadczenie zawodowe zdobywała w wysoko specjalistycznym ośrodku referencyjnym, jakim jest Klinika Chirurgii Naczyń i Transplantologii USK w Białymstoku oraz I Klinika Chirurgii Naczyń i Endokrynologii USK w Białymstoku. Pani doktor stale podnosi swoje umiejętności w zakresie chirurgii i chirurgii naczyniowej, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, czy sympozjach, poszerzając swoją wiedzę oraz praktykę kliniczną. Specjalistka chirurgii, doktor Żukowska jest członkinią Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Transplantacyjnego.

Doktor Żurawska specjalizuje się w następujących chorobach:

  • chorobami aorty (tętniaki, rozwarstwienia, zwężenia i niedrożności),
  • chorobami tętnic obwodowych: tętnic kończyn górnych i dolnych, tętnic szyjnych i podobojczykowych, tętnic nerkowych (tętniaki, zwężenia, niedrożności),
  • chorobami tętnic trzewnych (tętniaki, zwężenia, niedrożności),
  • chorobami żył (przewlekła niewydolność żylna, owrzodzenia żylne),
    zespół stopy cukrzycowej.

W swojej pracy doktor n. med. Joanna Żurawska ceniona jest za trafną i wnikliwą diagnozę oraz przynoszące efekty leczenie.

O dr n. med. Joannie Żurawskiej pacjenci Waszyngtona 7 mówią tak:

Pani doktor bardzo szczególowo i wnikliwie podeszła do mojej choroby ,szczególowo wszystko mi wyjaśniła i skierowała natychmiast na dalsze leczenie.Prawdziwy lekarz z powołaniem.Dziękuję Pani doktor

 

Pani doktor bardzo rzeczowa, dokładnie wyjaśniła moja sytuacje, życzliwa i niezwykle pomocna. Polecam

 

Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze,swobodnie i dokładne wyjaśnienia na pytania ,wyszłam zadowolona i w pełni świadoma…polecam.

Żródło: znanylekarz.pl

Telefon

+ 48 791 907 907