W Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 w Białymstoku zebraliśmy wysokiej klasy specjalistów, których łączą te same wartości – efektywne leczenie oraz otwartość i empatia podczas indywidualnej pracy z pacjentem. Mamy głębokie przekonanie, że takie podejście pozwala na zbudowanie atmosfery sprzyjającej skutecznej terapii oraz wzmacnia poczucie bezpieczeństwa chorego.

 

W Waszyngtona 7, w Białymstoku proponujemy usługi medyczne, konsultacje, terapie, przeprowadzane przez najwyższej klasy specjalistów z czołowych placówek medycznych w Białymstoku. Oferujemy usługę telekonsultacji, która wzbogaciła naszą ofertę i została doskonale przyjęta przez naszych Pacjentów.

 

Przyłożyliśmy ogromną wagę do zatrudnienia najlepszych lekarzy. Zatrudniamy ekspertów z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktologii, dermatologii, alergologii, endokrynologii, kardiologii, neurologii, ortopedii, reumatologii oraz radiologii.

 

W poradni chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej przychodni Waszyngtona 7 nasi pacjenci znajdą fachową pomoc we wszystkich przypadkach wymagających ingerencji w obrębie narządów wewnętrznych, naczyń krwonośnych, czy tkanek miękkich.

 

Nasi specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii ruchu diagnozują i leczą schorzenia związane z układem ruchu, takie jak: nieprawidłowe funkcjonowanie układu szkieletowego i zaburzenia w obrębie więzadeł, stawów, mięśni, ścięgien czy nerwów, czy powstałe w wyniku urazów jak złamania, skręcenia, zwichnięcia, kontuzje tkanek miękkich.

 

W poradni dermatologicznej Waszyngtona 7 uzyskają Państwo pomoc w zakresie diagnozy i leczenia  zmian występujących na skórze całego ciała, a także te dotyczące włosów i paznokci, w tym m.in.: pojedynczych zmian skórnych, wysypek nieznanego pochodzenia, nieestetycznego wyglądu paznokci dłoni lub stóp, znamion powstałych na skutek ekspozycji skóry na słońce, powracającego, uporczywego świądu skóry głowy, trądziku, egzemy, opryszczki, nadmiernej potliwości, itp..

 

Do poradni endokrynologicznej zapraszamy wszystkich, którzy mają lub podejrzewają u siebie problemy z nieprawidłowym funkcjonowaniem gruczołów wydzielania wewnętrznego lub mają zaburzoną gospodarką hormonalną.

 

W poradni kardiologicznej służymy pomocą pacjentom z chorobami serca i układu krążenia. Zajmujemy się wrodzonymi i nabytymi wadami mięśnia sercowego. Oferujemy szeroki zakres diagnostyki chorób serca i układu krążenia.

 

Nasi lekarze neurolodzy diagnozują i leczą choroby związane z ośrodkowym i obwodowym układem nerwowym. Już podczas pierwszej wizyty dzięki wnikliwie zebranemu wywiadowi lekarskiemu i badaniu odruchów fizjologicznych lekarz jest w stanie wstępnie określić kierunek zaburzeń.

 

Nasi specjaliści reumatolodzy diagnozują problemy związane z przewlekłymi, nawracającymi, intensywnymi bólami stawów, kości, ścięgien czy mięśni. Konsultacja medyczna służy wyjaśnieniu przyczyn występujących symptomów, postawieniu precyzyjnej diagnozy na podstawie przeprowadzonych badań układu ruchu i tkanki łącznej, a ewentualnie także dodatkowych badań laboratoryjnych, zaproponowaniu działań profilaktycznych oraz realizacji planu kompleksowego leczenia chorób reumatycznych.

 

Pakiet konsultacyjnyny Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 uzupełnia rozbudowana oferta radiologiczna. Oferujemy pełną diagnostykę obrazową w zakresie badań ultrasonograficznych (USG).

 

W przyjaznej, bezstresowej atmosferze, rozwiązujemy problemy zdrowotne naszych pacjentów.

 

Waszyngtona 7 – Specjalistyczna Poradnia Lekarska, to: 
  • szeroki zakres usług medycznych, konsultacji, badań i terapii,
  • zespół najwyższej klasy doświadczonych lekarzy specjalistów z czołowych placówek medycznych,
  • kompleksowe badania diagnostyczne i profilaktyczne,
  • diagnoza i leczenie uciążliwych dolegliwości obniżających sprawność.

 

W Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 jesteśmy do Państwa dyspozycji w centrum Białegostoku, by możliwość umówienia się i odbycia wizyty była jak najwygodniejsza.

 

COVID19/koronawirus: W Poradni Waszyngtona 7 zapewniamy bezpieczeństwo w czasie każdej wizyty. Do Państwa dyspozycji pozostają środki do dezynfekcji, maseczki ochronne i rękawiczki.

 

Zespół Lekarzy Specjalistów

Przyłożyliśmy ogromną wagę do zatrudnienia najlepszych lekarzy. Zatrudniamy ekspertów z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, dermatologii, endokrynologii, kardiologii, neurologii, ortopedii, radiologii, reumatologii oraz psychologii.

Telefon

+ 48 791 907 907