Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Godziny pracy

Dr hab. n. med. Marek Bielecki

Dr hab. n. med. Marek Bielecki – ortopeda, specjalista ortopedii i traumatologii, ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w 1990 roku rozpoczął pracę w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym na oddziale Kliniki Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. W roku 2001 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, a w kolejnych latach tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. W 2018 roku objął stanowisko kierownika Kliniki Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Dr hab. Marek Bielecki interesuje się różnymi aspektami i sposobami leczenia urazów kończyn górnych, dolnych, kręgosłupa, zarówno o charakterze zadawnionym lub zaistaniałych niedawno, a wymagających szybkiej interwencji i pomocy. W sposób szczególny zajmuje się pacjentami wymagającymi przeprowadzenia zabiegu replantacji kończyny górnej (amputacje palców, amputacje kończyny górnej na poziomie nadgarstka i przedramienia, urazy ścięgien i nerwów kończyny górnej). Posiada ogromne doświadczenie w operacyjnym leczeniu zmian zwyrodnieniowych dużych stawów, jak i leczeniu zniekształceń małych stawów ręki i stopy.

Doktor Marek Bielecki to wieloletni, aktywny uczestnik krajowych i międzynarodowych szkoleń w wielu znaczących ośrodkach medycznych. Jest autorem ponad 66 prac pełnotekstowych oraz 55 referatów, które miał zaszczyt przedstawiać na ortopedycznych sympozjach i kongresach.

Ortopeda i traumatolog dr hab. n. med. Marek Bielecki przyjmuje w Poradni Waszyngtona 7 w Białymstoku od początku jej istnienia. Nasi Pacjenci mają możliwość odbycia konsultacji ortopedycznej i traumatologicznej, uzyskania porady i przeprowadzenia leczenia u tego doświadczonego, analitycznego i niezwykle cenionego specjalisty.

Poza ogromną wiedzą medyczną doktora Bieleckiego cechuje duże zaangażowanie w trudne i skomplikowane przypadki, którym poświęca wiele cierpliwości i uwagi. Najchętniej odpoczywa przy dźwiękach fortepianu.

Umów wizytę:

Telefon

+ 48 791 907 907