Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Reumatologia

Godziny pracy

Dr n. med. Justyna Fryc

Dr n. med. Justyna Fryc – reumatolog, nefrolog. Specjalistka reumatologii i chorób wewnętrznych, oraz nefrologii, w trakcie specjalizacji z transplantologii klinicznej. Doktor Fryc jest wykładowczynią akademicką z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Doktor ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku, a następnie w 2003 roku podjęła pracę w zespole lekarzy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, gdzie w Klinice Reumatologii i Chorób Wewnętrznych uzyskała stanowisko adiunkta w roku 2018. Z Uniwersyteckim Szpitalem związana jest zawodowo do chwili obecnej. Tytuł specjalisty reumatologa uzyskała w roku 2015, specjalisty chorób wewnętrznych w roku 2011, ma również specjalizację z zakresu nefrologii, uzyskaną w I Klinice Nefrologii i Transplantologii z Ośrodkiem Dializ Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Równoległym etapem rozwoju zawodowego dr Fryc była obrona pracy doktorskiej i odebranie stopnia doktora nauk medycznych  w 2008 roku. Doświadczenie kliniczne zdobywała będąc uczestnikiem szeregu krajowych i zagranicznych staży naukowych, praktyk klinicznych oraz dwuletniego stażu w Narodowym Instytucie Zdrowia w USA.

Dr n. med. Justyna Fryc jest członkiem wielu branżowych towarzystw naukowych. Reumatolog dr Fryc jest autorką licznych prac, raportów opublikowanych w fachowych czasopismach medycznych zarówno zagranicznych jak i krajowych, m.in. na temat reumatoidalnego zapalenia stawów, boreliozy w reumatologii, gorączki w chorobach reumatycznych, spondyloartropatii zapalnych czy chorób nowotworowych i zakaźnych w ocenie stanu zdrowia mieszkańców Białegostoku. Swoją wiedzę prezentuje oraz przekazuje jako wykładowca na wielu konferencjach i szkoleniach zawodowych.

Dr n. med. Justyna Fryc jest również aktywnym pracownikiem naukowo-dydaktycznym zajmującym się działalnością kliniczną, prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego oraz zajęcia w języku angielskim ze studentami zagranicznymi Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Reumatolog i nefrolog dr Fryc przyjmuje w Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 gdzie przez Pacjentów ceniona jest szczególnie za duże doświadczenie, rzetelny wywiad, celną diagnozę oraz rzeczowe i jasne informacje.

Wykonywany zawód – lekarza reumatologa i lekarza nefrolog – to dla dr Fryc przyjemność i pasja. Doktor Fryc dokładnie diagnozuje i skutecznie leczy, ale również zawsze serdecznie doradza w kwestiach i wątpliwościach, z którymi zgłasza się cierpiący pacjent.

Dobry reumatolog w Białymstoku: dr n.med. Justyna Fryc.

Nefrolog Białymstok: dr n.med. Justyna Fryc.

A tak o Doktor Justynie Fryc piszą Pacjenci Poradnii Reumatologii Waszyngtona 7:

„Trafna diagnoza, skuteczne leczenie i dokładne wyjaśnienie. Polecam Panią Doktor. Po 5 tygodniach nieskutecznego leczenia u innych lekarzy Pani Doktor,, postawiła na nogi,, stawiając trafna diagnozę. Dziękuję”

23 marca 2021

„Bardzo konkretna osoba, miła i bardzo życzliwa. Dużo czasu poświęca dla pacjenta. Wytłumaczy i pokieruje dalej. 100 procent zadowolenia.”

11 lutego 2021


Reumatolog Justyna Fryc przyjmuje w Poradni Reumatologii Waszyngtona 7 w Białymstoku:

Reumatologia Białystok, Specjalistyczna Poradnia Lekarska Waszyngtona 7


Telefon

+ 48 791 907 907