Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Godziny pracy

Lek. med. Andrzej Purwin

Lek. med. Andrzej Purwin – ortopeda Waszyngtona 7. Dr Andrzej Purwin to specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, białostoczanin. Akademię Medyczną w Białymstoku ukończył w roku 2005, a tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w 2013r. Przez wiele lat związany był z Kliniką Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Lek. med. Andrzej Purwin to jeden z najchętniej polecanych ortopedów w Białymstoku.

Ortopedę i traumatologa Andrzeja Purwina można obecnie spotkać na sali operacyjnej lub na oddziale Ortopedii i Traumatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Swoją wiedzę naukową oraz kliniczną praktykował i poszerzał w prestiżowych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą, między innymi w Wiedniu, Monachium, Aberdeen, York. Jest uczestnikiem szeregu specjalistycznych konferencji oraz wielu kursów i szkoleń pokrywających pełen zakres nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia w ortopedii i traumatologii oraz medycynie regeneracyjnej.

Doktor Purwin zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób, urazów, które związane są z zaburzeniami narządu ruchu. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu pacjentów wymagających leczenia chirurgicznego jak również przeprowadza artroskopowe zabiegi rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, zabiegi osteotomii podkolanowych, endoprotezoplastyki stawu kolanowego, biodrowego, barkowego.

Ortopeda i traumatolog Andrzej Purwin stosuje nowoczesne metody z użyciem komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego, które przynoszą ulgę i sprawność pacjentom cierpiącym z powodu urazów, kontuzji, czy chorób zwyrodnieniowych. Podaje również blokady okołokręgosłupowych poprawiające jakość życia wielu pacjentów. Doktor Purwin jest cenionym przez pacjentów Poradni Waszyngtona 7 w Białymstoku specjalistą ortopedii i traumalogii

Poza szeroką wiedzą medyczną, lek. med. Andrzej Purwin charakteryzuje się dużym poczuciem humoru, cierpliwością, oraz wyrozumiałym podejściem do swoich pacjentów. Prywatnie jest pasjonatem koszykówki i zapalonym wędkarzem.

Telefon

+ 48 791 907 907