Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Godziny pracy

Lek. med. Marcin Rutka

Lek. med. Marcin Rutka – ortopeda, specjalista ortopedii i traumatologii ruchu. Marcin Rutka urodził się w 1983 roku w Białymstoku. W 2008 ukończył studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. W roku 2015 uzyskał specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doktor Rutka to wieloletni pracownik oddziału Kliniki Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, obecnie swoją wiedzę i umiejętności przekazuje i wdraża na oddziale ortopedyczno-urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Ortopeda i traumatolog Marcin Rutka swoje kwalifikacje naukowe i kliniczne szkolił w wielu renomowanych ośrodkach medycznych zarówno w kraju jak i za granicą. Kompetencje oraz zakres nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia stale podnosi jako uczestnik szeregu konferencji, szkoleń oraz kursów.

W praktyce zawodowej skupia się na diagnozowaniu i leczeniem chorób, urazów, które związane są z narządem ruchu, a szczególne zainteresowania medyczne poświęcił artroskopii kolana oraz barku. Jest autorem i współautorem prac oraz krajowych doniesień zjazdowych.

Ortopeda i traumatolog lek. med. Marcin Rutka przez pacjentów Poradni Waszyngtona 7 w Białymstoku ceniony jest za otwartość i profesjonalizm.

Doktor Rutka to pasjonat motoryzacji, który odpoczynek znajduje na torze wyścigowym.

Umów wizytę:

Telefon

+ 48 791 907 907