Magdalena Róg-Makal Lekarz chorób wewnętrznych i kardiolog Białystok, Waszyngtona 7,
Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Choroby wewnętrzne oraz kardiologia

Godziny pracy

Lek. med. Magdalena Róg-Makal

Lek. med. Magdalena Róg-Makal – kardiolog, specjalistka chorób wewnętrznych i kardiologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z roku 2005. Dr Róg-Makal po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych na stanowisku rezydenta w Klinice Kardiologii Inwazyjnej z OIOK i Pracowni Hemodynamiki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Po uzyskaniu tytułu specjalisty chorób wewnętrznych rozpoczęła specjalizację w dziedzinie kardiologii w tym samym ośrodku. Od początku działalności swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w wysoko specjalistycznym ośrodku referencyjnym jakim jest Klinika Kardiologii Inwazyjnej z OIOK i Pracownią Hemodynamiki w Białymstoku, której priorytetowym kierunkiem działalności klinicznej jest choroba wieńcowa. Od roku 2013 jest zatrudniona na stanowisku asystenta w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku i zajmuje się działalnością naukową i dydaktyczną prowadząc zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu. Doktor Magdalena Róg-Makal w Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 w Białymstoku pracuje od początku jej istnienia.

Kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych w Białymstoku dr Magdalena Róg-Makal stale podnosi swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, kursach, sympozjach poszerzając swoją wiedzę oraz praktykę kliniczną. Lek. med. Magdalena Róg-Makal jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz współautorem prac naukowych o tematyce skupiającej się wokół oceny skuteczności i bezpieczeństwa metod leczenia choroby wieńcowej.

Specjalista kardiolog, lek. med. Magadalena Róg-Makal w sposób szczególny zajmuje się pacjentami zmagającymi się z chorobą wieńcową, zawałem mięśnia sercowego, wadami serca oraz obciążonymi czynnikami ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego tj. nadciśnienie tętnicze i hiperlipidemia. Kardiolog Magdalena Róg-Makal zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia m.in.: EKG, ECHO serca, Holter EKG, Holter RR.

W pracy zawodowej lek. med. Magdalenę Róg-Makal cechuje wnikliwa i trafna diagnoza oraz przynoszące efekty leczenie. Empatia doktor Róg-Makal i skuteczność leczenia w zakresie kardiologii i chorób wewnętrznych to cechy, które pacjenci Poradni Kardiologii w Waszyngtona 7 w Białymstoku cenią bardzo wysoko.

Telefon

+ 48 791 907 907