Zdrowie i wygląd to cenne aktywa, o które warto zadbać bezpiecznie. Gdy w grę wchodzi zdrowie skóry, włosów, czy ogólnie dobrego wyglądu, warto skorzystać z porady specjalisty: dermatologa, trychologa, czy lekarza medycyny estetycznej.  Warto myśleć o tych specjalisnościach także prewencyjnie, dzięki czemu można zapobiec, lub wychwycić na bardzo wczesnym etapie wiele problemów skórnych, w tym zmian nowotworowych.

Zdrowie to podstawa szczęścia i pewności siebie

Nie lekceważ zdrowia swojej skóry, włosów i paznokci. Te zewnętrzne obszary naszego ciała, mają bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia. Dodatkowo wiele chorób, których źródło tkwi w narządach wewnętrznych lub mają podłoże psychosomatyczne dają o sobie znać właśnie przez skórę, włosy i paznokcie. Często wizyta u specjalisty dermatologa okazuje się początkiem zupełnie innej diagnostyki. 

Dermatolodzy są ekspertami w dziedzinie zdrowia skóry, włosów i paznokci.

Warto rozważyć konsultację z dermatologiem, jeśli masz problemy, takie jak trądzik, egzema, łuszczyca, alergie skórne, podejrzane pieprzyki lub problemy z wypadaniem włosów. Specjalista dermatologii zdiagnozuje i wyleczy szeroki zakres schorzeń skóry, udzieli spersonalizowanych porad dotyczących pielęgnacji skóry, przepisze odpowiednie leki, wykona zalecane zabiegi, udzieli porad dotyczących dbania o skórę, włosy i paznokcie, w tym zapobiegania rakowi skóry.

Dermatolodzy specjalizują się również często w wenerologii, czyli leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową, jak m.in kiła (syfilis), rzeżączka, opryszczka narządów płciowych. Wenerolog w diagnostyce przeprowadza dokładne badania, w tym badania krwi i wymazy. Zapewna opcje leczenia, porady dotyczące bezpiecznych praktyk seksualnych i pomaga w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową.

Trycholodzy troszczą się o zdrowie włosów i skóry głowy.

Jeśli cierpisz na poważne wypadanie włosów, łupież lub inne problemy ze skórą głowy, których nie można złagodzić po zastosowaniu leków dostępnych bez recepty koniecznie zgłoś się do specjalisty trychologa

Trycholog zbada skórę głowy i włosy, aby zidentyfikować przyczyny wypadania włosów i inne problemy. Zaleci spersonalizowane leczenie, zabiegi pielęgnacji włosów i zmiany w stylu życia, aby poprawić zdrowie włosów.

A kiedy odwiedzić specjalistę medycyny estetycznej?

Do specjalisty medycyny estetycznej należy udać się zawsze gdy niepokoją Cię niedoskonałości estetyczne Twojego wyglądu, blizny, przebarwienia lub po prostu chcesz zredukować oznaki starzenia.

Specjalista medycyny estetycznej może zaoferować szereg niechirurgicznych i chirurgicznych zabiegów poprawiających wygląd,  może to być: laseroterapia, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, mezoterapia, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (botoksu), kwasu hialuronowego, usuwanie blizn i przebarwień, wolumetria, usuwanie cieni pod oczami, rewitalizacja skóry, lifting, biostymulatory tkankowe.

Jednak pamiętaj: w kwestii medycyny estetycznej nie ryzykuj!

Teraz w Białymstoku możesz korzystać z najlepszych rozwiązań dermatologii estetycznej! 

Dermatolog dr n. med. Julita Krahel, Poradnia Dermatologii, Waszyngtona 7, Białystok

W Poradnii Dermatologii Waszyngtona 7, w Białymstoku oferujemy  wyróżniające podejście do medycyny estetycznej.

W naszej Poradnii przyjmuje dr n. med. Julita Krahel – wysokiej klasy dermatolog, specjalistka medycyny i dermatologii estetycznej, pracująca w duchu „smart aging”.

Niezrównana wiedza specjalistyczna doktor dermatolog Julity Krahel, dogłębna wiedza na temat zdrowia i estetyki skóry i wieloletnie doświadczenie to gwarancja najbardziej zaawansowanych, skutecznych i bezpiecznych zabiegów.

Doktor Krahel specjalizuje się w medycynie estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem „smart aging” (inteligentnego starzenia się), co oznacza  możliwie najmniej ingerencji, każdy zabieg wykonywany jest z precyzją i dbałością o podkreślenie naturalnego piękna.

W Poradni Dermatologii Waszyngtona 7 w Białymstoku dbamy o najwyższe standardy:

Dermatologia i medycyna estetyczna Białystok: Smart Aging

W Poradni Dermatologii Waszyngtona 7, w Białymstoku, na nowo definiujemy medycynę estetyczną, łącząc mistrzostwo dermatologii i sztukę piękna. Doktor Julita Krahel i nasz oddany zespół są tutaj, aby zapewnić Państwu niezrównaną opiekę i rezultaty.

Twoje zdrowie i wygląd zasługują na najlepszą opiekę, więc nie wahaj się i  skonsultuj się z naszymi specjalistami. Pamiętaj, że inwestowanie w siebie to droga do bycia szczęśliwszym, zdrowszym i pewniejszym siebie.

Wizyty u lekarzy specjalistów, takich jak dermatolodzy, trycholodzy, wenerolodzy i specjaliści medycyny estetycznej, mogą w ogromnym stopniu wpłynąć na Twoje ogólne samopoczucie i pewność siebie. Rozpoznając, kiedy należy zwrócić się do ich specjalistycznej wiedzy, możesz skutecznie zająć się konkretnymi problemami związanymi ze zdrowiem i urodą.

Już dzisiaj umów sie na konsultację w zakresie dermatologii lub deramtologii estetycznej w Poradnii Waszyngtona 7

☎️ 791 907 907

Telefon

+ 48 791 907 907