Zdrowa i dobrze wyglądająca skóra jest marzeniem nie tylko kobiet. Wszyscy chcemy, by ta widoczna w pierwszej kolejności część ludzkiego ciała prezentowała się doskonale.

Medycyna estetyczna oferuje wiele możliwości poprawy wyglądu skóry, jej ujędrnienie, odmłodzenie, a także zniwelowanie lub całkowitą eliminację znamion czy blizn. Służą do tego różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej, wśród których istotne miejsce zajmują te z użyciem lasera.

Wykorzystanie laserów w medycynie estetycznej to doskonała i nowoczesna metoda walki z upływającym czasem i niechcianymi defektami estetycznymi.

 

Zaletą laserów jest:

 

Nasz gabinet wyposażony jest w dwa rodzaje laserów.

 

Nieablacyjny laser frakcyjny Emerge TM to urządzenie, które usuwa drobne zmarszczki, kurze łapki, rozstępy oraz blizny. Wskazaniem do jego zastosowania są także: utrata jędrności skóry, przebarwienia, blizny i ślady po trądziku.
Efektem działania lasera frakcyjnego Emerge TM jest:

 

Laser ablacyjny CO2 Bioxel jest wykorzystywany w zabiegach dermatologicznych, medycynie estetycznej, a także ginekologii estetycznej.  Sprawdza się w zabiegach odmładzających i poprawiających stan skóry. Najczęściej stosuje się go w celu:

 

Zapraszamy na specjalistyczną konsultację dotyczącą zabiegów laserami Emerge TM i CO2 Bioxel, podczas której specjalista wyjaśni sposób działania i omówi skuteczność laseru, poinformuje o przeciwwskazaniach oraz przedstawi zalecenia pozabiegowe.

Zachęcamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej i w aktualnym numerze magazynu Zdrowy Białystok omawiającego zastosowania nieablacyjnego laseru frakcyjnego Emerge TM i laseru ablacyjnego CO2 Bioxel

Zapraszamy do Instytutu Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej w Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 w Białymstoku na konsultacje i zabiegi.

Więcej informacji:

na stronie Instytutu Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej drPurwin

i pod numerem telefonu +48 791 907 907

Waszyngtona 7 Specjalistyczna Poradnia Lekarska
ul. Waszyngtona 7 lok 1, 15-269 Białystok

Telefon

+ 48 791 907 907