Poradnia Waszyngtona 7 w Białymstoku to placówka służąca kompleksowej diagnostyce i leczeniu chorób wymagających specjalistycznej i zaawansowanej wiedzy. W naszej Poradni przyjmują wyłącznie lekarze o wiedzy eksperckiej i doskonałej opinii wśród pacjentów. Jednocześnie stale poszerzamy spektrum specjalizacji, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów.  

 

Do zespołu Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 dołączyła lekarz onkolog dr n. med. Klaudia Kozłowska. Wzbogacając tym samym zakres specjalizacji naszej Poradni o onkologię i chirurgię onkologiczną.

 

Dr. n. med. Klaudia Kozłowska jest bardzo ceniona przez pacjentów jako specjalistka o interdyscyplinarnym podejściu do diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych, która precyzyjnie i z oddaniem zajmuje się każdym przypadkiem.

 

Doktor Kozłowska ukończyła kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W 2020 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk w dziedzinie nauk medycznych, broniąc wysoko ocenioną rozprawę poświęconą zależnościom między chorobami nerek a chorobami onkologicznymi. Onkolog dr Kozłowska kształci się w kierunku specjalizacji w chirurgii onkologicznej. Pracuje w Białostockim Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku.

 

Chirurgia onkologiczna to wyodrębniona stosunkowo niedawno specjalizacja chirurgiczna. Jest złożona dyscyplina, wykraczająca poza specjalizację narządową, obejmująca raka piersi, jelita grubego, czerniaka, raka poszczególnych odcinków przewodu pokarmowego, guzów w obrębie klatki piersiowej, urologicznych i wymagających specjalizacji neurochirurgicznej.

 

Postępowanie w przypadku raka, bez względu na lokalizację łączy wspólny element – potrzeba kompetencji wykraczających poza zakres jednej specjalizacji, a potrzeba interdyscyplinarności. Chirurg onkolog musi rozumieć etiologię, diagnostykę, chemioterapię i radioterapię, psychologię i chirurgię ogólną oraz opiekę pooperacyjną w chorobach nowotworowych o zróżnicowanym podłożu.

 

Onkolog dr n. med. Klaudia Kozłowska posiada wszystkie te kompetencje, a dodatkowo dzięki doświadczeniu jest doskonałym diagnostą. Codzienna praca dr Kozłowskiej jest przede wszsytkim leczeniem chorób piersi. Pacjentki wskazują często, że lekarz onkolog dr Kozłowska to najlepsza lekarka w Białymstoku.

 

W Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 w Białymstoku pracują wyłącznie najlepsi specjaliści. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Poradniami:

Nasze Poradnie – Waszyngtona 7 – lekarz Białystok

 

Waszyngtona 7 Specjalistyczna Poradnia Lekarska
ul. Waszyngtona 7 lok 1, 15-269 Białystok

Telefon

+ 48 791 907 907