Profilaktyka to kroki zaradcze, które warto podjąć przed wystąpieniem pierwszych oznak jakiegoś schorzenia, a także wszelkie działania mające na celu wykrycie choroby we wczesnym stadium, co często umożliwia jej całkowite wyleczenie, szybszą diagnozę i krótszy przebieg terapii.

 

Warto dbać o zdrowie przed wystąpieniem niepokojących objawów, a także regularnie poddawać się badaniom kontrolnym. W tej kwestii warto zaufać skutecznym specjalistom mającym doświadczenie poparte latami praktyki w pracy z pacjentem w najbardziej uznanych placówkach medycznych.

 

Od 2019 roku mieszkańcy Białegostoku i okolic mogą liczyć na świetny zespół Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7.

 

Ta nowo otwarta placówka, zgodnie z wartościami jej założycieli, stawia sobie za cel przede wszystkim zebranie wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewnią pacjentom skuteczne i sprawne leczenie z dbałością o całościowy dobrostan, w atmosferze zrozumienia i dialogu.

 

Poradnia dysponuje wiedzą najwyższej klasy profesjonalistów z czołowych placówek medycznych w Białymstoku, należą do specjalizacji z zakresu: chirurgii ogólnej i naczyniowej, dermatologii, endokrynologii, kardiologii, neurologii, ortopedii, radiologii, reumatologii oraz psychologii.

 

Personel przykłada ogromną wagę do tego, by do każdego z pacjentów podchodzić indywidualnie oraz dbać o jego potrzeby z uwagą i empatią.
Zespół Waszyngtona 7 dokłada również wszelkich starań, by edukować i wspierać pacjentów w zakresie szeroko pojmowanej ochrony zdrowia, w tym profilaktyki.

 

Właśnie dlatego placówka proponuje szereg badań wykrywających problemy zdrowotne na wczesnym etapie.

 

Są to następujące badania:

USG – umożliwia wykrywanie wczesnych zmian w obrębie każdej części organizmu, wspiera postawienie diagnozy w niemal wszystkich dziedzinach medycyny, jest istotne we wczesnym wykrywaniu wielu chorób, badanie jest nieinwazyjne i zazwyczaj całkowicie bezbolesne.

 

Konsultacja endokrynologiczna – umożliwia znalezienie przyczyny nagłych zmian nastroju, wagi ciała, czy nasilonego wypadania włosów, może zapobiec rozwojowi niedoczynności lub nadczynności tarczycy.

 

EKG/EKG metodą Holtera – badanie wykonywane w celu diagnostyki chorób serca, jest bezbolesne, nieinwazyjne i daje lekarzowi informacje dotyczące funkcjonowania mięśnia sercowego.

 

Badania dermatologiczne – warto o nich pamiętać, szczególnie po długotrwałej ekspozycji na słońce, zauważeniu nietypowych zmian na skórze lub w przypadku posiadania wielu przebarwień i pieprzyków. Regularne konsultacje mogą zapewnić wczesne wykrycie złośliwych zmian i ich szybkie leczenie.

 

Badania diagnostyczne w laboratorium – wyniki badań laboratoryjnych pomagają określić stan organizmu pacjenta oraz prawdopodobieństwo wystąpienia choroby lub określić jej stadium, bardzo ważne, by nie zaniedbywać regularnych badań krwi oraz zaleconych przez lekarza
wymazów.

 

 

Specjalistyczna Poradnia Lekarska Waszyngtona 7 proponuje także program dedykowany pacjentom z problemami z zakresu ortopedii, reumatologii, neurochirurgii, chirurgii naczyniowej oraz po urazach.

 

Zapraszamy, gwarantujemy przyjazną atmosferę i doskonale wykwalifikowanych lekarzy wielu specjalizacji.

Zachęcamy do zaczerpnięcia informacji drogą telefoniczną 791 907 907.

Waszyngtona 7 Specjalistyczna Poradnia Lekarska
ul. Waszyngtona 7 lok 1, 15-269 Białystok

 

 

Telefon

+ 48 791 907 907