Bezpłatne porady medyczne dla osób, które wyjechały z Ukrainy uciekając przed wojną są już dostępne w Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7

Poradnia Ortopedii i Traumatologii oferuje konsultacje medyczne w przypadku dolegliwości i urazów ortopedycznych takich jak:

Urazy ortopedyczne to najczęstszy problem dnia codziennego. Dźwiganie, schylanie się, długotrwały marsz, niedobra pozycja przy siedzenie i staniu, wszystko to może powodować bóle i problemy ortopedyczne.  

Pacjenci zwlekają ze zwróceniem się do specjalisty ortopedy i traumatologa pomimo doświadczania problemów ortopedycznych. Nie warto czekać, bowiem leczenie jest często proste i stosunkowo szybkie, natomiast brak konsultacji z lekarzem może prowadzić do trwałych problemów i poważnie utrudniać funkcjonowanie. 

Dlatego jeżeli odczuwasz ból w rękach, plecach, biodrach, czy nogach, który nie mija przez dłuższy czas koniecznie skonsultuj się z lekarzem ortopedą. Zapraszamy do naszej przychodni lekarskiej Waszyngtona 7.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z darmowej porady w Specjalistyczne Poradni Lekarskiej Waszyngtona 7 prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. To pozwoli nam na umówienie wizyty. 

Kontakt:
numer telefonu: +48 791 907 907
adres e-mail: kontakt@waszyngtona7.pl

Przypominamy, że uchodźcy z Ukrainy mają w Polsce uprawnienia do opieki medycznej obejmującej świadczenia opieki zdrowotnej na zasadach i w zakresie, w jakim przysługuje on osobom objętym w Polsce obowiązkowym lub dobrowolnym ubezpieczeniem zdrowotnym. Pomoc medyczna dla obywateli Ukrainy, którzy przybyli do Polski w związku z agresją Rosji to: prawo do świadczeń medycznych tj. bezpłatnego korzystania z porad medycznych w przychodniach rejonowaych i pozostałych placówkach, które mają podpisane kontrakty z NFZ, a także refundacji leków i zaopatrzenia w wyroby medyczne. 

 

 

 

 

Waszyngtona 7 Specjalistyczna Poradnia Lekarska
ul. Waszyngtona 7 lok 1, 15-269 Białystok

Telefon

+ 48 791 907 907