Dr.Adaline Becka

Specjalizacja
Radiologia i diagnostyka obrazowa

Godziny pracy

Lek. med. Jolanta Leoniuk

Lek. med. Jolanta Leoniuk – radiolog Waszyngtona 7. Lek. med. Jolanta Leoniuk to specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej. Studia medyczne ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku w 2005 roku, a w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej. Od wielu lat pracuje jako radiolog w Zakładzie Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Doktor Leoniuk uczestniczyła w licznych kursach z dziedziny ultrasonografii i radiologii , m.in.: ultrasonografii dopplerowskiej, podstaw ultrasonografii pediatrycznej, kompleksowej diagnostyki chorób i raka sutka, mammografii, diagnostyki obrazowej i kwalifikacji do leczenia chorych znowotworami wątroby.

Radiolog Jolanta Leoniuk stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, sympozjach i szkoleniach organizowanych przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne i Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, którego jest członkiem od 2007 roku.

Lek. med. Jolanta Leoniuk przyjmuje w Specjalistycznej Poradni Lekarskiej Waszyngotna 7 w Białymstoku od początku jej istnienia. W praktyce zawodowej obok indywidualnego podejścia do każdego pacjenta cechuje ją rzetelność oraz empatia.

Telefon

+ 48 791 907 907